Jak používat diář

Společnost

Na začátek si kupte ideální diář. Když si vyberete opravdu ten pravý, jak v barvě, motivu, tak v rozvržení kalendáře, budete se na něj opravdu těšit a bude Vám dělat radost.
Hodně lidí preferuje vše zapisovat do mobilního telefonu. V dnešní době to je rychlejší, nemusíte nosit zápisník a tužku a máte vše na jednom místě. Tomu se vyhnete tak, že si můžete říct, že nechcete být na telefonu tak závislí, a proto si budete zapisovat do papírového diáře. Navíc to, že si něco píšete na papír pomáhá proti stresu.
Kancelářské potřeby
Sežeňte si hezké doplňky. Na trhu seženete mnoho prodejců, kde můžete nakoupit. Propiska, tužka, barevné fixky, pastelky, zvýrazňovače, samolepky všech druhů, samolepící barevné papírky i washi pásky (je to v podstatně izolepa, která má různé barvy nebo různé vzory). Těmito jednoduchými způsoby můžete nádherně dekorovat Váš diář a personalizovat si ho.
Pište si do diáře všechno. To se snadno říká, že?
Barevné lepíky
Ale nebojte není to tak těžké. Do diáře si pište, co musíte udělat ve škole/práci, zapisujte si tam, kolik vypijete vody, jestli jste cvičili daný den, co jste jedli, a hlavně si tam pište tak zvané To Do Listy. Je to takový seznam, kam napíšete věc/činnost, kterou potřebujete udělat a vedle si nechte místo, abyste mohli úkol odškrtnout. To Vás donutí do diáře nahlížet častěji. Do diáře můžete také lepit fotky, vstupenky, lístky a zapisovat si zážitky.
Týdenní diář
Zřejmě se Vám stane to, že se ze začátku budete muset nutit psát si do diáře. To je docela normální. Naučte se ho nosit všude s sebou, do práce, do školy, po příchodu domů ho naopak vyndejte, prostě ho mějte pořád na očích. Zakládejte si tam důležité papírky, které pak když budete chtít najít, tak musíte otevřít diář. Než si zvyknete zapisovat na každodenní bázi, tak to může chvíli trvat, ale pak už na to najedete a bude to pro Vás každodenní činnost.