Veterina Praha 10

Business

Ten, kdo sdílí domácnost s domácím mazlíčkem, nám dá jistě zapravdu, že se postupem času stal členem rodiny. Psi, kočky a jiná zvířata již po několik desítek let nejsou jen pouhými nástroji pro zabezpečení domu nebo odchycení škodlivého hmyzu. Jsou naší radostí. Ale bohužel občas i starostí.

pes domácí mazlíček

I na naše domácí zvířátka někdy dolehne tíha nemoci. Nemusejí mít nutně vyšší věk, aby potřebovali navštívit veterinárního lékaře. Všichni asi dobře známe pocit, s jakým navštěvujeme doktory my. Obavy, úzkost, nekomfortnost. A to rozumově dokážeme odůvodnit, co tam děláme a proč. Představte si, jak se musí cítit zvířata. Proto si na Veterině Praha 10 Alta-vet dávají záležet na přívětivém způsobu, jakým se zvířaty zachází a komunikují. Zvířecí klid a pohoda podporuje proces samotného vyšetření a případné léčby. Zvířecí organismus funguje obdobně, jako ten lidský. Pokud je ve stresu, nedokáže na léčbu stoprocentně reagovat.

Vedle nejčastěji se objevujících domácích mazlíčků, jakými jsou psi a kočky, se veterinární ordinace specializuje také na další, jakými jsou například králíci, fretky, morčata nebo potkani. Trápí vás problémy vašeho svěřence, nebo se jen chcete ujistit, že je v pořádku a prospívá? Neotálejte s návštěvou, přijďte co nejdříve.

kočka zvíře

Veterinární klinika se nachází na klidném místě, na které se velmi pohodlně můžete dostat městskou hromadnou dopravou. Pokud cestujete autem, pak jistě oceníte možnost parkování přímo před samotnou ordinací. Podstatné je, aby pacienti měli cestu do ordinace co možná nejbezpečnější, nejrychlejší a nejpohodlnější.

Pokud se zjistí, že je váš mazlíček vážněji nemocný, má klinika Altavet k dispozici místo až pro pět hospitalizovaných zvířat, kterým se dostane nejvyšší a nejodbornější péče. Díky přístrojům je diagnostika velmi přesná a léčba cílená. Vedle EKG se v ordinaci nachází také RTG, SONO, inhalační anestezie a další.

Vaši mazlíčci budou v ordinaci Altavet v těch nejlepších rukou.