Kouzelník – skvělé zpestření jakékoliv oslavy.

Business

Vracíte se domů z práce celá rozladěná. To byl tedy den a ještě jaký jste nafasovala úkol. Šéf podniku bude mít šedesátiny, a protože je to muž hodný, spravedlivý, ale celkem nepraktický, tak jste si lámaly hlavu s dárkem, co mu koupíte za společný dar a pak vás ale napadlo, že místo nějakého velkého daru mu uspořádáte oslavu a dostane jen malou pozornost. Šéf byl rád, už si tím lámal hlavu, takže jste mu jen řekli, ať se postará o alkohol, ostatní máte na starost vy. Ženské se už hlásily, která co napeče, která připraví chlebíčky, která dá domácí uzené a klobásy, a kdo myslíte, že to celé dostal na starost, aby vymyslel program večírku. No přece vy.

kouzelník

Prý jste u podniku nejdýl, tak proto. To jste celá nadšená. Už máte soupisku s jídlem, co kdo dodá, ale dál už to bude horší. Příhodný salonek by se ve firmě našel, ale je třeba překontrolovat, jestli máte dost nádobí, jestli je tam lednice, nebo se ty chlebíčky v tom horku zkazí, prostě vám z toho jde hlava kolem. A to ještě máte zajistit nějaký program. Proboha, snad nebudete muset třeba zpívat. Při té představě jste se úplně zpotila. To by byl teda trapas. Ne, musí se prostě vymyslet něco originálního, co pobaví všechny a hlavně vedoucího.

klobouk

Usedáte k počítači a zadáváte Gogolu termín oslava, dlouho prohlížíte desítky fotografií z různých oslav, až vás to trkne. Teda, to bude bomba. Opravdu se radujete, pozvete na oslavu kouzelníka, to se bude vedoucímu líbit a ostatním také. Šéfa už trochu za ta léta znáte, v tom měly kolegyně pravdu. Kouzelník Praha je prostě trefa do černého. Kouzelník Martin je kouzelník profesionál, kouzlí už od dětství a jeho koníček ho nyní už živí. Navíc v kouzlení na firemních oslavách má zkušenosti, zapojuje do kouzel svoje publikum a dají se s ním domluvit detaily jeho vystoupení. Hned mu jdete zavolat a domluvit termín a podrobnosti. Máte opravdu radost, bude to určitě vydařená oslava.