Nejkrásnější den v životě nevěsty a ženicha

Produkty

Rozhoupej zvony nad námi,

řekni všem, co nemohou spát,

zvoň zvoň, zvoň, ať se oznámí,

že my dva, že se budem brát ….

Poznáváte starší písničku, kterou zpívával Jaromír Mayer se zpěvačkou Evou Pilarovou? Je to již pěkná řádka let, ale sdělení do světa, že se mladý pár bude „brát“, stále platí. Jen o svém plánovaném sňatku asi nebudou zpívat kdekomu na potkání, ale své šťastné rozhodnutí pošlou do světa prostřednictvím svatebního oznámení. A to musí být úžasné, skvělé a jedinečné!

zvony zvoní

Svatebnímu oznámení dávají, zvláště nevěsty, velkou důležitost a doslova si s ním dokážou pohrát. Nejlépe s přítelkyní či kamarádkou, protože ženich má zcela jiné starosti, například rozlučku se svými kamarády, která je podle něho taktéž velmi důležitá! Nechme mu jeho přesvědčení, dokud je nevěsta přející …

Nastávající manželka se těší u výběru toho nejkrásnějšího svatebního oznámení. A že jich věru je svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/! Navštivte webový portál, kde jsou tato oznámení pěkně sestylizovaná a přehledně seřazená. Jen podívání na ně vám bude dělat samou radost. Je až neuvěřitelné, co dokážou návrháři vymyslet. Již nenavrhují jen klasická srdíčka a kytičky, ale hlavně i druh papíru, který může být elegantně hladký nebo vykrajovaný tak, že vám připomíná jemnou kraječku, která může být navíc protknuta hedvábnými stužkami v romantických barvách. Stačí si jen vybrat a ukázat na to, které se vám líbí. Pak je třeba i popřemýšlet nad textem. Můžete zvolit klasiku, kterou vám nabídne studio nebo vepsat své vlastní osobní vyznání.

svatba oznámení

Dobrou vychytávkou v poslední době je tak zvané RSVP. Již jste o této zkratce slyšeli? Nepoužívá se výhradně jen u svatebního oznámení, ale i u ostatních pozvánek na různé akce. Ten, kdo vás zve, vám zašle pozvánku včetně „kartičky RSVP“ , což znamená, že požaduje zpětnou odpověď, zda se akce zúčastníte. A i pro svatební veselí je to důležitá a vhodná informace.