Lepší a kvalitnější erekce

Business

Každý třetí muž se na počátku středního věku potýká s poruchami erekce. Není však nijak vzácné, že podobnými problémy trpí, nebo se s nimi občasně potkají, i muži mladšího věku. Téma problémů s erekcí je však mezi muži naprostým tabu, a mnohdy může tento (třeba dočasný) problém vést až k depresím, či nízkému sebevědomí. Poruchy erekce však mnohdy nemusejí znamenat nic závažného, a naopak se může jednat čistě o nárazové selhání. Je však důležité si za každých okolností uvědomit, že každý problém má jisté příčiny.

doplňky stravy

Bavíme-li se o poruchách erekce, možných důvodů může být hned několik, přičemž mnoho z nich můžete vyřešit samy, nebo čistě přírodní cestou. První (možná nejčastější) příčinou bývá požití vysokého množství alkoholu, či omamných látek. Dále je zde působení psychické stránky jedince, která je s tímto tématem úzce spojena. Může se tak jednat například o delší časové období, kdy je muž ve stresu, trpí depresemi, či úzkostmi. Následující možnou příčinou, opět psychického rázu, je nízké sebevědomí. Pokud muž selže jednou, může mít právě k nízkému sebevědomí sklony, to mu následně může zapříčinit strach, že selže opět, a není tak schopen erekce, čímž se jedinec dostává do začarovaného, nekonečného kruhu.

poruchy erekce

V neposlední řadě může být důvod také hormonální. V době, kdy mužské tělo dopívá, je organismus plný testosteronu. Ten se s věkem postupně vytrácí, a jeho hladina klesá, což vede nejen k poruchám erekce, ale mnohdy také k neplodnosti. Poruchy erekce se však dají poměrně snadno vyřešit. Lepší erekci Vám mohou poskytnout například doplňky stravy, které obsahují L-Arginin. Tyto doplňky stravy Vám nejen vyřeší problémy s erekcí, ale také přispívají k dobré imunitě, prokrvení organismu, a lepší psychice. Další možností jsou léky, bylinky, nebo například cvičení, které Vám přispějí také k delší, a kvalitnější erekci.