Proteinové koktejly po kterých zhubnete

Produkty

Nemůžete pořád zhubnout, i když byste se do léta zbavili rádi pár kil? Vyzkoušejte něco nového, třeba a výborné proteinové koktejly na hubnutí.

Tyto koktejly jsou ideální nejen pro ty, co chtějí zhubnout, ale i třeba pro ty, kteří vedou hektický život, a potřebují rychlou zdravou svačinku, kterou mohou nejlépe vypít někde za chůze. I když byste si měli jídlo vychutnat v klidu, chápeme, že někdy to prostě nelze. Proteinové koktejly vám zaberou svou přípravou pouhé dvě minuty a dostanete plnohodnotné jídlo, které můžete rychle zkonzumovat.

Koktejl

Jejich velké plus je vysoký obsah vitamínů, minerálů a enzymů, které prospívají vašemu tělu. A samozřejmě vysoký obsah bílkovin, který je při hubnutí velice žádoucí. Bílkoviny vás zasytí na dlouhou dobu, podporují hubnutí a dopomáhají také, v kombinaci s cvičením, k tvorbě svalové hmoty. Touto svačinkou navíc omezíte sacharidy i tuky, které byste do sebe jiným jídlem dostali.

Navíc se jedná o velmi chutný nápoj, který si vychutnáte a zaženete s ním chutě na sladké. K dostání je v několika vynikajících příchutích, jako je vanilka, čokoláda či lesní směs. Pokud nemáte ochucené nápoje rádi, nebo si chcete koktejl ochutit sami, je k dispozici i verze neutral, která je bez příchutě.

jogurt

Proteinový nápoj můžete rozmíchat v mléce nebo vodě anebo si pomocí něj vytvořit komplexnější jídlo. Můžete například sypkou směs vmíchat do jogurtu, do smoothie nebo do ovesné kaše. Dostanete tedy sice i sacharidy a tuky, ale budou pořád převažovat bílkoviny, a díky nim vás jídlo zasytí na delší dobu a dodá vám do těla více prospěšných látek. mKoktejly by neměli nahrazovat všechny vaše jídla, ale mohou se stát skvělým doplňkem vaší stravy, který vám dopomůže k hubnutí a zdravějšímu životnímu stylu. Vyzkoušejte je a uvidíte, že si je zamilujete. K dostání jsou navíc za velmi výhodnou cenu.