Prezentace nad zlato

Business


Prezentace firmy je jednou z nejdůležitějších součástí marketingu. A to kdekoli a jakkoli. Od bannerů až po dárkové tašky s potiskem pro partnery, kolegy či klienty. Každá společnost, ať se jedná o velkou firmu či malého živnostníka, vyprodukuje poměrně dost odpadu, který ekologický určitě není. Možná právě proto některé z nich nadchne možnost propagace pomocí potištěných tašek, které jsou papírové. Lze tedy užívat ekologicky velké množství papírových tašek s potiskem Promodarky.cz. Pochopitelně lze použít také ekologicky tašky z netkané textilie či bavlny. To je ovšem ve velkém množství poměrně drahé a neefektivní.

Hnědá papírová taška

Logo, nápis či obrázek je nejlepší tisknout na neutrální pozadí, proto jsou v nabídce tašky pouze bílé a hnědé. Kvalita hnědého i bílého papíru je stejná, neliší se. Konkrétně se jedná tedy o kraftové tašky s hustotou 115 g/m2 o různých rozměrech. Lze tedy předpokládat, že tašky jsou velice odolné, pevné, a navíc velice skladné. Nejmenšími jsou tašky LEIA a CITADEL, které mají rozměry 230 x 180 x 80 mm. Na větší kousky je možné využít tašky CABAZON a ELLEN o rozměrech 240 x 310 x 90 mm. Následně jsou TAYLA a GRANT o rozměrech 320 x 410 x 110 mm. A nakonec ty největší, a to jsou tašky KIRA a KELLY o rozměrech 400 x 360 x 120 mm.

Reklamní předměty v papírových taškách

Každá velikost tašky je v jedné formě bílé a v jedné formě hnědé. Lze si tak opravdu vybrat jakoukoli velikost a barvu. Na taškách jsou připevněna kroucená ucha, která jsou pevně připevněna a jsou odolná, jen tak se neutrhnou. Lze tak do tašky dát i těžší produkty. Samozřejmě není povinností nechat tašku potisknout! Tašky lze zakoupit i nepotištěné, a tudíž je použít na jakoukoli událost. V případě potisku si lze vybrat, kam bude potisk natištěn (tzn. zezadu, zepředu, doprostřed, nahoru, dolů atd., kolika barvami bude natištěn a na jakou plochu (standardně bývá plocha do 288 cm2.