Mužské ego

Muži

Každý z nás má ego na jiné úrovni. Pokud se někdo dotkne ega muže, snáší to takový muž mnohem hůře, než pokud se někdo dotkne ega ženy.

Někteří muži jsou na sebe v mnohých ohledech velmi pyšní a proto mají své ego velmi vysoké. Pokud ale přijde někdo, kdo jim na danou věc řekne svůj názor a názor se nebude danému muži líbit, může tím jeho ego utrpět. Na jednu stranu ale něco takového může být dobře, protože to donutí daného muže se nad sebou zamyslet a někdy je to vážně potřeba.

Je mnoho mužů, kteří mají nos nahoru a myslí si, jak nejsou skvělí. Realita může být ale úplně někde jinde a pokud se najde někdo, kdo jim řekne svůj názor, může se stát, že si to vezmou k srdci a začnou sami nad sebou přemýšlet. Je to hodně o daném člověku a jeho přístupu.

muž v okně

Každý z nás nad určitými věcmi jinak přemýšlí. Určitě ale není ideální, pokud máte nos nahoru a myslíte si o sobě, jak nejste skvělí a že není nikdo, kdo by byl lepší jako vy. Vždy se může najít někdo, kdo bude lepší jako vy a navíc nebude mít potřebu se před ostatními vytahovat.

Muži jsou v některých věcech dokonce horší než ženy. S něčím takovým se dnes můžeme běžně setkat.

Pokud si o sobě muž myslí, jak není úžasný, bude na vás, jestli ho v tom necháte, nebo mu řeknete svůj názor a zasáhnete tak jeho ego. Jsou muži, které mohou některé věci skutečně zasáhnout a donutit je popřemýšlet, ale jsou i tací, se kterými to ani nehne. Proto je to na vás, zda to zkusíte nebo nebudete říkat nic.

muž a ruce

Každý člověk je úplně jiný a jsou lidé, kteří by si nikdy nedovolili povyšovat se nad ostatními. Jsou ale i tací, kteří něco takového dělají každý den a myslí si, že je něco takového v pořádku. V pořádku to rozhodně není. Dotknout se někdy ega druhé osoby není tak špatné, jak se může zdát, protože je možné, že to daného člověka donutí se nad sebou zamyslet.