Vhodná kosmetická péče pro muže

Muži

Kosmetika již dávno není určená pouze pro ženy, naopak se začíná velmi rozrůstat kategorie pro muže. Spousta pánů do teď potřebovalo jeden šampon a pastu na zuby a to byla celá kosmetika, které kdy věnovali pozornost.
Když začneme právě od vlasů, nabízí se nám šampony, které jsou samozřejmostí. Co je už trochu navíc můžou být kondicionéry nebo masky na vlasy, moc práce navíc vám nedají, za to efekt je znatelný. Navíc je stačí použít třeba jen jednou do týdne.
tác v koupelně
Dále se pověnujeme mužským tvářím, ke kterým patří holení, pokud se neholíte, tak péče o vousy. Gel nebo pěna na holení, opět samozřejmost. Něco málo navíc může být balzám nebo voda po holení, pleť bude hydratovaná, hezky jemná a příjemně parfemovaná
Po holení se také může nabídnout pleťová maska na obličej. Máme hned několik možností, a to maska v tubě nebo maska na plátýnku, kterou si jen rozprostřete na obličej a za 15 minut sundáte. Pleť budete mít jemnou a po oholení nepříjde žádné nepříjemné a nevzhledné podráždění.
Ovšem před použitím pleťové masky je může nabídnout ještě jeden krůček, a to peeling na obličej, který nám pleť vyhladí, odstraní odumřelé buňky, tím pádem ji oživí a perfektně ji právě na masku připraví.
Když se posuneme ke rtům, napadne nás automaticky balzám na rty. Na ten ale muži často také nemyslí a nemají potřebu ho používat, proto taky existuje kolagenová maska na rty. Po aplikaci této masky budou vaše rty nádherně jemné, vyživené a prostě neodolatelné. A to nikdy není na škodu.
upravený muž
Pokud se inspirujete a rozhodnete se některý z produktů zařadit, určitě poznáte rozdíl, stejně jako vaše okolí. Budete působit svěže, upraveně, mladě a spokojeně. Pokud se vám to zdá nereálné, zařazujte kroky postupně, přidávejte jeden po druhém. Za pár týdnů si život bez nich nebudete moci představit. Přeci jen obličej je vaší vizitkou a o tu stojí za to pečovat.