Jak najít sebe sama a svůj vlastní život

Vztahy

Toužíte-li po svobodném a naplněném partnerském vztahu, prvně takový život musíte mít sama. Přitahujeme si partnery se stejnými programy a zažitými vzorci chování, které si neseme od dětských let v podvědomí. Proto pokud sedíte doma a nejste schopna vyrazit si ven sama bez kamarádky, nečekejte, že váš partner na tom bude jinak. Stejně tak v dalších oblastech života.
Žena u bazénu

Žít sama pro sebe v radosti.

Schopnost žít v radosti a prožívat život plnými doušky je stavem naší mysli, nikoli našich možností, našeho okolí, přátel, partnera nebo dokonce našeho zázemí nebo našich finančních možností. Schopnost žít v radosti a ve svobodě je výsledkem vědomého přístupu k životu, plného uvědomování si vlastních potřeb a sebe sama a snahy o naplnění těchto potřeb. Teprve až si plně dovolíme prožívat život, tak jak sami chceme a dokážeme v něm být šťastní, můžeme si do života přitáhnout partnera, který jej bude prožívat stejným způsobem.
Rodina na louce

Najít sama sebe.

Abychom dokázali žít ve vědomém životě a dokázali jsme to, co nám do něj přichází, brát v radosti, prvně najděme sami sebe. Teprve ponořením se do vlastního nitra zjistíte, co vás skutečně naplňuje, co vás dělá šťastnými a co vás naopak táhne ke dnu. Odpojte od sebe vše negativní, co vás zpomaluje. Projděte si okruh lidí kolem sebe a vyberte ty, kteří vám ubírají energii a kteří nesouzní s vaším stylem života. Proberte se také všemi aktivitami, kterým se věnujete. Odpojte se od těch, které vás již delší dobu unavují, a naopak věnujte pozornost těm, které vás stále naplňují a baví.

Zaměřte se na to, co vám v životě chybí a čeho byste rádi dosáhli, jaké jsou vaše nejbližší cíle. Vzpomeňte si na vše, o čem jste kdy snili, ale nikdy jste se k tomu neodhodlali. Právě teď je ta pravá chvíle se do toho pustit a konečně začít žít svůj šťastný a vysněný život plný radosti.