BMW S 1000 RR

Moto

Vzhled

V základu máte na výběr celkem ze tří barevných variant. První je kombinace bíle s červenými a modrými pruhy, dalšími se stává červená nebo stříbrná s černou. Působí opravdu dost silně, což se i technicky potvrzuje. Přední část je hodně pěkná a celou ji doplňují dvě LED světla. I blinkry prošly přesunutím a inovací, protože je nyní najdeme zabudované v zrcátkách. Při vymýšlení vzhledu se dbalo na praktickou část, takže uchycení SPZ má v sobě LED světla, jenž osvětlují SPZ. Velice sportovní a krásný vzhled se tu v žádné části opravdu nezapře. Na boční části motocyklu se mžete kochat vzhledem masivního motoru a součástek.
BMW K 1300

Motor

Nejprve začneme pár technickými údaji a parametry. Pohonná jednotka má maximální výkon 152 kW, což je 207 koní a dosahuje14 500 otáček za minutu, takže můžeme konstatovat, že je to opravdová raketa. Celková váha samotného vozu se šplhá k 194 kg. Byl speciálně nově vyvinut pro tento stroj. Hned první značnou úpravou bylo navýšení výkonu a úprava točivého momentu. Díky tomu se při všech otáčkách dočkáte příjemného průběhu akcelerace, a dokonce i odezvy. Oproti předchozím modelům se váha snížila o slušné 4 kg, a navíc je i celý profil menší do šířky. To Vám hodně pomůže při řízení a aerodynamice.
BMW motorka

Technologie

BMW ShiftCam Vám podle názvu toho asi moc neřekne, ale jedná se o systém, který zajistí příjemný a plynulí vývoj otáček. Výrobce tím dosáhl pomocí speciální vačkové hřídele, jenž má určité úpravy. Motocykl může disponovat i systémem ABS nebo například asistentem pro řazení. S řazením Pro můžete dokonce řadit bez použití spojkové páčky. Celá funkce velice pomůže výkonu a pohodlné jízdy, jenž si na tomto stroji opravdu velice vychutnáte. Základem informovanosti řidiče je přehledný displej s důležitými údaji, protože bez něj se neobejdete. Tento má 6,5 palců a můžete si zde vyhrát s všemožným nastavením. Motorka má i mnohem více dalších technologií.