Kvalitní plastové obálky

Produkty


Plastové obálky jsou velice lehké a pružné, taky se s nimi dá velice lehce manipulovat. To je zaručeně velká výhoda pro Vás. Výhodou je, že Vám balení svého zboží nezabere tolik času, stačí jen zboží vložit do obálky a přehnout lepící klopu, a to je všechno. Opravdu jednoduché, nemusíte nic složitě olepovat lepicí páskou kolem dokola, jako je tomu třebas u kartonových krabic. Dále nemusíte mít strach ze složité manipulace, protože plastové obálky jsou lehké a skladné.

poštovní schránka

Určitě je Vám jasné, že tato výhoda, vám můžete ušetřit spoustu peněz za přepravu Vašich balíčků, tudíž může být i cena takto dodávaného zboží nižší. Protože se nebudou přepravovat zbytečně velké kartonové krabice a ani zbytečný vzduch, který se skrývá uvnitř krabice. Také nemusíte mít strach z toho, že by někdo zjistil, co je v obálce, protože vnitřní strana obálky je černá a proto nikdo přes obálku nic neuvidí, tudíž je úplně jedno, zda budete posílat například zásilku s intimním obsahem, či cokoliv jiného. Tudíž vaši zákazníci budou mít maximální soukromí, nikdo totiž nemusí vidět, co si objednali.

rozepsaný dopis

Největší výhodou těchto plastových obálek je to, že jsou odolné vůči prostředí, ve kterém se právě nacházejí. Žádný déšť, sníh, vlhkost a mnoho dalšího neohrozí to, co zrovna posíláte. Zatímco běžné kartonové krabice se v nepříznivých podmínkách poškodí a často se poškodí i obsah, který je uvnitř, co se tedy týče plastových obálek, tam vám nic z toho nehrozí. Proto tedy se nemusíte obávat toho, kde a jakým způsobem budou vaše balíčky přepraveny, jak s nimi se bude zacházet a v jak kvalitním skladu budou ležet. Dále lze tyto plastové obálkysehnat za velice příznivou cenu s množstevními slevami, a co se týče skladování, tak to vám nezabere tolik místa. Proto je opravdu tou nejlepší volbou posílat svoje zásilky v plastových obálkách!