Refinancujte s námi

Finance

Už vás nebaví být stále v té nepříjemné situaci, kdy na konci měsíce počítáte, zda vůbec budete mít dostatek peněz na to, uhradit všechny předepsané platby. Nejedná se jen o nájemné a energie, trápí vás především celá řada drobných splátek úvěrů, které jste si sjednali v době, kdy jste kupovali nový byt a potřebovali jste jej zařídit. Splátky vypadají jako malé částky, avšak pouze pokud se na ně podíváte jako na jednotlivé položky. Sečtením dohromady už vydají za velmi významnou sumu, která představuje velkou zátěž vašeho rodinného rozpočtu.

čas na displeji

Rozhodněte se pro jiného poskytovatele

Můžete jednoduše získat úvěr https://www.hypotekybezregistru.cz/a11-nebankovni-hypoteka/, který vám umožní splatit najednou stávající závazky. Řada malých úvěrů bude sloučena do jedné větší půjčky. Příště už budete zasílat jen jednu splátku s mnohem nižší částkou. Proč? Protože si u nové půjčky rozmyslíte lépe dobu splácení a rozvrhnete si úvěr do více splátek. Menší částka, kterou budete každý měsíc zasílat, vás nezatíží a dovolí vám vytvořit si větší úspory. Ty vám pomohou v mimořádných situacích nebo je můžete použít jako formu mimořádné splátky.

pes u pána

Nebankovní poskytovatel nabízí pro klienty mnoho výhod navíc. Jednou z nich je flexibilní způsob splácení. Zasílání mimořádných splátek není nijak penalizované a úrok zaplatíte jen za skutečnou výši dluhu. Také vám umožní fixaci úrokové míry na celou dobu splácení. Nemusíte se tak obávat situace, že by vám za několik let mohli splátky zvýšit. Vaše splátka zůstane ve stejné výši po celou dobu smluvního vztahu. Úrokové míry jsou velmi zajímavé. Začínají už okolo tří procent.

Proč si nezjistit jaké možnosti máte právě vy? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci. Po vyplnění kontaktního formuláře vám bude zaslána individuální nabídka na míru vašich potřeb a vaší aktuální situaci.