Kompletní vybavení pro údržbu bazénu

Produkty

Vlastní bazén si pořizuje více a více rodin a to kvůli rekreaci, zábavě, ale i osvěžení v parných letních dnech. Spolu s výhodami přichází ale i povinnosti a to v podobě pravidelné údržby, která zajistí kvalitní a nezávadnou vodu. K údržbě bazénů i vířivek je třeba speciální chemie, která se vypořádá s bakteriemi, viry, ale i nečistotami. Náš obchod nabízí tuto chemii jak v tabletách, tak i prášku a to včetně dávkovačů i jiného příslušenství. V naší nabídce naleznete vysavače, nástavce, pH testery ale i různé síťky. Snadno se tak vybavíte na kompletní údržbu vašeho bazénu a to během celého roku.

Všechny nabízené produkty splňují nepřísnější kritéria a jsou šetrné k organismu i pokožce. Dostupné jsou v našem obchodě za výhodné ceny, díky kterým snížíte náklady na údržbu bazénu na minimum.

Velký výběr osvědčených produktů
Čistou vodu můžeme v bazénu udržovat mnoha způsoby a patří mezi ně tablety, různé dávkovací plováky nebo i filtrační zařízení. U nás naleznete všechny tyto kategorie v mnoha provedeních a to dle velikosti, typu nebo náročnosti bazénu. Nabízíme tablety 5v1, Start tablety, Triplex tablety, ale i chlórové tablety. Zároveň u nás naleznete i pH regulátory, které se postarají o stabilní pH a tím i bezproblémové užívání bazénu.

Jednoduché objednání i skvělé ceny
Náklady spojené s údržbou bazénu nejsou malé a ročně se mohou vyšplhat i do řádů několik desítek tisíc korun. Se spolehlivým partnerem, který nabízí výhodné ceny, můžete náklady snížit a to i o několik desítek procent. Náš internetový obchod vám takové podmínky nabídne a pomůže Vám výrazně snížit celkové náklady na údržbu.Objednání produktů je navíc snadné a to díky přehlednému systému.