Vychytávky, jak si zútulnit domov

Domov

Bydlíte v krásném bytě či baráčku, jste spokojeni, ale vždycky je co vylepšovat, přináším vám pár možností, jak si svůj domov ještě více zútulníte

Svíčky a aromatické lampičky

Nejen během letních či zimních večerů vykouzlíte příjemnou atmosféru díky vonným svíčkám či aroma lampičkám, na trhu je jich celá řada a jsou v různých cenových relacích. Snadno je najdete v některých obchodech či na internetu.

Krásně se vyjímají na stole či na poličce a domov příjemně provoní.

Není nad to, když v klidu u čaje nebo kvalitního vína si večer zapálíte svíčku, která krásně a příjemně voní.

I přes den vám aroma lampy a svíčky vyzdobí vaše útulné bydlení.

Opera Snímek_2021-10-05_150709_www.google.com

Plachetničky, sošky, či plyšáci

I když už nejste dítě, byt si můžete vyzdobit třeba plyšáčky, porcelánovými panenkami, soškami. Pěkné jsou i modely plachetniček, pokud chcete třeba mít svůj pokoj ve stylu moře.

Obrázky, fototapety, fotky a plakáty

Nádherné jsou obrazy a kolikrát jsou velmi levně dostupné třeba v hobby obchodech, na internetu či v obchodech s nábytkem, snadno je vyhledáte i na internetu. Jsou různé styly jak abstraktní malba či něco reálného. Záleží na vkusu a také záleží, zda máte zařízený domov v moderním či starobylém stylu.

Atmosféru mohou krásně doladit i fototapety a opět je jich na trhu celá řada. Libo příroda, architektura? Libo velkoměsta, mořské vlny, les, hory, jezero a nebo pop art? Není problém.

Svůj interiér lze doladit i fotkami z dovolených- proč ne?

 

Krb i do obýváku v panelovém bytě

Nemusíte mít zrovna zabudovaný komín, když toužíte po krbu v obýváku či v ložnici. Na trhu jsou BIO krby a elektrokrby. Elektro krby umí také zahřát, jsou osvícené LED světlem, které připomíná plápolající oheň. Jsou krby nástěnné, stolní či krby, co v klídku postavíte na zem, podrobněji se krbům do bytu budeme věnovat v dalším článku.

Opera Snímek_2021-10-05_150629_www.avenberg.cz

Fontánky- příjemný relax

K neposlední řadě jsou k dostání na trhu i fontánky, které nejen osvěží vzduch, ale mohou ho i navonět a opět příjemně odzdobit váš domov. Jsou v různém stylu a seženete je už od několika set korun.