Internet je možné mít vždy u sebe.

Internet

Internet je technologie sítě, kterou dnes využívá každý a dá se přes ni dělat úplně cokoliv. Můžete volat a psát svým přátelům, můžete si zde najít práci, pouštět písničky a všechno na co si vzpomenete. V dnešní době snad není člověk, který by internet neznal. Internet je v kavárnách, ve firmách, v domácnostech. Jestli nemáte internet, můžete max. posílat smsky, které už dneska nahradili platformy, na které máte přístup, když jste připojení k internetu.

rady naleznuté na internetu

Na internetu najdete zprávy ze světa, naučíte se zde cokoliv, například vařit, cvičit, nebo hrát na klavír. jednoduše si zaplatíte internet, necháte si ho zapojit, připojíte vaše zařízení k internetu a můžete takzvaně „surfovat“. Surfování na internetu je zejména bráno jak projíždění nových zpráv, příspěvků od lidí na sociálních sítí, nebo webových stránkách. Internet Vám společnosti zapojí, když jim platíte, platí se obvykle po 3 měsících a částka je různá, záleží od, které společnosti internet odebíráte. V ČR se ceny internetu na 3 měsíce pohybují od 300-500Kč, ale jak říkám je to individuální a cenu si stanovuje společnost. 

Využití internetu v práci

Přenosný internet

Je to internet, který si můžete vzít kdekoliv sobou, potřebujete pouze zásuvku, aby Vám internet fungoval. To Vám vlastně prodá jakákoliv obchodní společnost, která se internetem a jejich významem zabývá, např. Váš mobilní operátor. U operátora, jako je T-mobile nebo Vodafone, či u dalších firem s tímto zaměřením, je možné si u nich koupit mobilní data, které jsou buď samostatně nebo v balíčku. Můžete si koupit i minimum dat třeba, na které spíše odepíšete na mail, nebo zprávu, nebo třeba 10 GB, které Vám už i zaručí bezproblémové sledování videí, či filmů. vše se poté, ale odvíjí od ceny a od operátora. Internetem se všechno šíří opravdu rychle, proto je důležité na něm být opatrní.